KONST / Litografier / Färglitografi 11525568
nr 1152 5568
Färglitografi, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Signerad och numrerad 78/500, motivet: 40x45
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:45:00
100 kr
150 kr